Padise Lasteaia naised ammutavad jõudu Öördi rabalaukast ja värskest õhust.
4. juuli

Saatsime kooliteele meie Mesimummud!
2. juuni

Lastekaitsepäeva tähistamine Võimlemispeoga.
Kõik rühmad esinesid võimlemiskavadega, kus olid kasutusel pallid, rõngad, lindid ja langevari. Peale seda tunnustasime suuremate rühmade osavamaid spordilapsi kergejõustiku neljavõistluses ja Tartu Rattaralli virtuaalsõidus. Peale ametlikku osa jätkus trall lasteaia õuealal hiigelmullidega.
1. juuni

Mesimummu rühma lapsed osalesid Laulasmaa XIII Rahvatantsupäeval.
24. mai

Padise Lasteaia töötajad LHV Maijooksul liikumisaastat tähistamas.
20. mai

Padise Lasteaeda külastas Keskkonnake.
Keskkonnake õpetas lastele, miks on kasulik vähem jäätmeid tekitada, miks peab jäätmeid sorteerima ja miks peab pakendijäätmeid prügist eraldi koguma ning taaskasutusse suunama. Koos lastega mängiti pakendite sorteerimise mängu.
18. mai

Osalesime Lääne-Harju Valla lasteaedade spordifestivalil Vasalemma staadionil.
Padise Lasteaial õnnestus tõusta poodiumile neljal alal: pendelteatejooks II koht, tüdrukute osavõistlusel III koht, poiste köieveos II koht ja õpetajate osavõistlusel III koht.
17. mai

Emadepäev.

Harjumaa laste lauluvõistlus.
Eripreemia võitis Padise lasteaia laululaps Annika Gonzalez Luht.
6. mai

“Teeme ära” koristustalgud.
Lasteaia õueala riisumine, rohimine, kaevamine, pinkide ja aia värvimine.
5. mai

Uus liikluslinnak meie õuealal.
Lastel käis külas piirkonnapolitseinik Aile Kask.
2. mai

Nõidade pidu
Peanõid Protofiilius viis läbi soojendusvõimlemise, et nõiad jaksaksid luudade ja pallidega täpsust visata ning võidu lennata. Suur tants ja trall läks lahti siis, kui tööle nõiuti mullimasinad.
28. aprill

Paldiski Päästekomando viis läbi tuleohutuse tunni “Tulest targem”.
25. aprill

Väljasõit Polli Loomaaeda.

Lääne-Harju Laululaps 2023
Palju õnne meie pisikesele võitjale ja tema juhendajale! 3-4 aastaste lauljate kategoorias I koht Annika Gonzales Luht, juhendaja Aivar Uuk.

Keila Miikaeli kiriku külastamine.
Meid võttis vastu kirikuõpetaja Arnd Matthias Burghardt, kes rääkis kiriku ajaloost ja saabuvatest ülestõusmispühadest. Padise lasteaia muusikaõpetaja ja kiriku organist Aivar Uuk tutvustas ja mängis meile orelit.
5. aprill.

Meie tublid laululapsed Annika, Harry, Hanna, Emilia, Loreen, Kennert ja Kärolin.
Juhendaja-lauluõpetaja Aivar Uuk.
Lääne-Harju Laululapsel laulavad Annika, Harry ja Loreen
.
1. aprill.

Teatrikuu.
Märtsi viimasel nädalal tähistasime teatrikuud Mesimummude rühma etendusega “Kuidas putukad värvi said?”, Põrnikate rühma etendusega “Põdramaja”, Õnnetriinude rühma etendusega “Seene all”, Ritsikate rühma etendusega “Siili uus keedupott” ja Lepatriinude rühma etendusega “Pisikesed pisikud”.
27.-31. märts.

Padise Lasteaia kollektiivi tiimiüritus Paldiskis.
Päeva esimeses pooles õppisime koos Admson Koolitus- ja Nõustamisteenused innovatsioonijuhi Marko Adamsoniga, millest oleneb organisatsiooni töökultuur ning kuidas luua ennast ja kolleege toetavat õhkkonda. Päeva teises pooles andsime vaimule puhkust Fairymoods villhaldjaid meisterdades.
25. märts.

Teaduspäev Mesimummude rühmas.
24. märts.

Lääne-Harju vallavanem Jaanus Saat oli Põrnikate rühmas õpetaja abi töövarjuks.
Päev oli toimetamist täis ning lisaks rühmatööle sai vallavanem oskused proovile panna nii rahvastepallis kui kelgumäel.
9. märts.

Eesti Vabariik 105!

Vastlapäev.

Harjumaa muuseumis.
Mesimummude rühma Vastlapäeva programm
14. veebruar.

Playbacki üritus „Väikesed superstaarid“ toimus Paldiski Lasteaias Naerulind.
Mesimummude rühma lapsed esindasid Padise Lasteaeda Curly Strings`i looga “Kauges külas”.

Sõbrapäev.
14. veebruar

Lääne-Harju vallavanem Jaanus Saat külastas Padise lasteaeda.
Teemadeks oli katuse remont, Rohelise Kooli programmiga liitumine, Erasmus+ projektid, arendusrühma loomine meie valda ning palju muud olulist.

Meeleolukas disco reede õhtul.
20. jaanuar

Tähistasime rahvusvahelist lumememmede päeva.
18. jaanuar

Padise Lasteaia 41. sünnipäev!
11. jaanuar 2023

Jõulupidu jõuluvana Kusti juures.
Laternamatk.

Loodusmatk Kallaste tallu.
15. detsember

Päkapikujaht
Metsast päkapikkude otsimine, metsloomadele söögi viimine.
5. detsember

Advendiaeg

Kadripäev

Isadepäev

Mardipäev

Sügislaat
6. oktoobril

Botaanikaaias ja Teletornis
4. oktoobril

Spordipäev
27. september

Maailma koristuspäeva raames prügi korjamine.

Liikluspäev Padise lasteaias
13. septembril